-20%

KARTE MEMORIE SANDISK SDSDQM-032G-B35A 32GB

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KARTE MEMORIE SANDISK SDSDQM-032G-B35A 32GB

  • Marka SANDISK
  • Modeli SDSQXAF-032G-GN6AA
  • Kapaciteti 32GB
  • Klasi 4

Kodi i produktit: KM006A2M

950 L 1190 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KM006A2M

Marka

SANDISK

Modeli

SDSDQM-032G-B35A

Kapaciteti

32 GB

Klasi

4

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.