-23%

KARTE MEMORIE SANDISK MICRO SDHC 32GB 98MB/s + ADAPTER

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KARTE MEMORIE SANDISK MICRO SDHC 32GB 98MB/s + ADAPTER

  • Marka SANDISK
  • Modeli SDSQUAR-032G-GN6MA
  • Kapaciteti 32GB
  • Shpejtësia leximi deri në 98MB/s
  • Klasi 10

Kodi i produktit: KM004A2M

1690 L 2190 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KM004A2M

Marka

SANDISK

Modeli

SDSQUAR-032G-GN6MA

Kapaciteti

32 GB

Shpejtësi leximi

Deri në 98MB/s

Klasi

10

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.