-25%

KARTE MEMORIE SANDISK MICRO SDHC 32GB 80MB/s + ADAPTER

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KARTE MEMORIE SANDISK MICRO SDHC 32GB 80MB/s + ADAPTER

  • Marka SANDISK
  • Modeli SDSQUNC-032G-GN6IA
  • Kapaciteti 32GB
  • Shpejtësia leximi deri në 80MB/s
  • Klasi 10

Kodi i produktit: KM003A2M

1490 L 1990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KM003A2M

Marka

SANDISK

Modeli

SDSQUNC-032G-GN6IA

Kapaciteti

32 GB

Shpejtësi leximi

Deri në 80MB/s

Klasi

10

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.