-5%

KARTE MEMORIE SANDISK 64GB EXTREME PRO SDHC 300MB/s UHS-II

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KARTE MEMORIE SANDISK 64GB EXTREME PRO SDHC 300MB/s UHS-II*

  • Kapaciteti 64GB
  • Klasi 10
  • Shpejtësia leximi deri në 90 MB/s
  • Ju mund të mbani të ruajtura në këtë kartë memorie:
  • ± 42666 Këngë MP3
  • ± 4570 Foto
  • ± 21 orë Video HD
  • ± 3 orë Video 4K Ulta HD

Kodi i produktit: KM002A2M

18990 L 19990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KM002A2M

Marka

SANDISK

Modeli

EXTREME PRO SDHC 300MB/s UHS-II

Kapaciteti

64 GB

Shpejtësi leximi

Deri në 300 MB/s

Klasi

10

Të tjera

Ju mund të mbani të ruajtura në këtë kartë memorie:
± 42666 Këngë MP3
± 4570 Foto
± 21 orë Video HD
± 3 orë Video 4K Ulta HD

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.