-14%

KARTE MEMORIE SANDISK 256GB EXTREME SDHC 90MB/S

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KARTE MEMORIE SANDISK 256GB EXTREME SDHC 90MB/S*

  • Kapaciteti 256GB
  • Klasi 10
  • Shpejtësia leximi deri në 90 MB/s
  • Ju mund të mbani të ruajtura në këtë kartë memorie:
  • ± 64000 Këngë MP3
  • ± 18310 Foto
  • ± 48 orë Video HD
  • ± 11 orë Video 4K Ulta HD

Kodi i produktit: KM001A2M

11990 L 13990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KM001A2M

Marka

SANDISK

Modeli

EXTREME SDHC 90MB/S

Kapaciteti

256 GB

Shpejtësi leximi

Deri në 90 MB/s

Klasi

10

Të tjera

Ju mund të mbani të ruajtura në këtë kartë memorie:
± 64000 Këngë MP3
± 18310 Foto
± 48 orë Video HD
± 11 orë Video 4K Ulta HD

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.