fbpx
-11%

KARTE MEMORIE PATRIOT EP SERIES MICRO SDXC V30 A1 256GB


    KARTE MEMORIE PATRIOT EP SERIES MICRO SDXC V30 A1 256GB

  • Marka PATRIOT
  • Modeli PEF256GEP31MCX
  • Kapaciteti 256GB
  • Speed Class Class 10 (10MB/s)
  • Video Speed Class V30 (30MB/s)
  • UHS Bus Speed UHS-I (deri në 104MB/s)
  • Ideale për regjistrim video 4K

Kodi i produktit: KM003P2T

7,990 L 8,990 L

Kodi i produktit

KM003P2T

Marka

PATRIOT

Modeli

PEF256GEP31MCX

Kapaciteti

256 GB

Speed Class

Class 10 (10MB/s)

Video Speed Class

V30 (30MB/s)

UHS Bus Speed

UHS-I (deri në 104MB/s)

UHS Speed Class

Class 3 (30MB/s)

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.