-13%

KARTE MEMORIE PATRIOT EP SERIES MICRO SDXC V30 A1 128GB


    KARTE MEMORIE PATRIOT EP SERIES MICRO SDXC V30 A1 128GB

  • Marka PATRIOT
  • Modeli PEF128GEP31MCX
  • Kapaciteti 128GB
  • Speed Class Class 10 (10MB/s)
  • Video Speed Class V30 (30MB/s)
  • UHS Bus Speed UHS-I (deri në 104MB/s)
  • Ideale për regjistrim video 4K

Kodi i produktit: KM002P2T

3490 L 3990 L

Kodi i produktit

KM002P2T

Marka

PATRIOT

Modeli

PEF128GEP31MCX

Kapaciteti

128 GB

Speed Class

Class 10 (10MB/s)

Video Speed Class

V30 (30MB/s)

UHS Bus Speed

UHS-I (deri në 104MB/s)

UHS Speed Class

Class 3 (30MB/s)

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.