fbpx
-8%

KARTE GRAFIKE NVIDIA QUADRO M5000 8GB


    KARTE GRAFIKE NVIDIA QUADRO M5000 8GB

  • Marka Nvidia
  • Modeli QUADRO M5000
  • Kapaciteti 8GB
  • Porta 4x DisplayPort & 1x DVI-D
  • Përdorimi Desktop
  • 6 Muaj

Kodi i produktit: GCEL3

99,990 L 108,990 L

Kodi i produktit

GCEL3

Modeli

QUADRO M5000

Kapaciteti

8 GB

Porta

1x DVI-D, 4x DisplayPort

Përdorimi

Desktop

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.