-12%

KARTE GRAFIKE NVIDIA MSI GEFORCE GT 710 2GB

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KARTE GRAFIKE NVIDIA MSI GEFORCE GT 710 2GB

  • Marka Nvidia
  • Modeli MSI GT710
  • Kapaciteti 2GB DDR3
  • Përdorimi Desktop

Kodi i produktit: GC001E2L

7490 L 8490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

GC001E2L

Marka

NVIDIA

Modeli

MSI GT710 DDR3

Kapaciteti

2 GB

Përdorimi

Desktop

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.