-10%

KARTE GRAFIKE NVIDIA GIGABYTE GEFORCE GTX 1050Ti 4GB

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KARTE GRAFIKE NVIDIA GIGABYTE GEFORCE GTX 1050Ti 4GB

  • Marka Nvidia
  • Modeli GIGABYTE GTX 1050Ti
  • Kapaciteti 4GB GDDR5
  • Përdorimi Desktop

Kodi i produktit: GC003E2L

26990 L 29990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

GC003E2L

Marka

NVIDIA

Modeli

GIGABYTE GT1030 GDDR5

Kapaciteti

4 GB

Përdorimi

Desktop

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.