-12%

KARTE GRAFIKE NVIDIA GIGABYTE GEFORCE GT 1030 2GB

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KARTE GRAFIKE NVIDIA GIGABYTE GEFORCE GT 1030 2GB

  • Marka Nvidia
  • Modeli GIGABYTE GT1030
  • Kapaciteti 2GB GDDR5
  • Porta 1x HDMI & 1x DVI-D
  • Përdorimi Desktop

Kodi i produktit: GC01G2J

15890 L 17990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

GC01G2J

Marka

NVIDIA

Modeli

GIGABYTE GT1030 GDDR5

Kapaciteti

2 GB

Porta

1 x DVI-D, 1 x HDMI

Përdorimi

Desktop

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.