-9%

KARTE GRAFIKE NVIDIA ASUS GEFORCE GT 1030 2GB

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KARTE GRAFIKE NVIDIA ASUS GEFORCE GT 1030 2GB

  • Marka Nvidia
  • Modeli ASUS GT1030
  • Kapaciteti 2GB GDDR5
  • Përdorimi Desktop

Kodi i produktit: GC002E2L

14990 L 16490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

GC002E2L

Marka

NVIDIA

Modeli

ASUS GT1030 GDDR5

Kapaciteti

2 GB

Përdorimi

Desktop

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.