fbpx
-14%

KARTE GRAFIKE ASUS OC NVIDIA GEFORCE RTX 3060 12GB


    KARTE GRAFIKE ASUS OC NVIDIA GEFORCE RTX 3060 12GB

  • Marka Nvidia
  • Modeli RTX 3060
  • Kapaciteti 12GB
  • Porta 1x HDMI & 3x DisplayPort
  • Përdorimi Desktop
  • 6 Muaj

Kodi i produktit: GCEL5

56,990 L 65,990 L

Kodi i produktit

GCEL5

Modeli

RTX 3060 GDDR6

Kapaciteti

12 GB

Porta

1x HDMI, 3x DisplayPort

Përdorimi

Desktop

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.