fbpx
-10%

KARTE GRAFIKE ASUS OC NVIDIA GEFORCE RTX 3050 8GB


    KARTE GRAFIKE ASUS OC NVIDIA GEFORCE RTX 3050 8GB

  • Marka Nvidia
  • Modeli RTX 3050
  • Kapaciteti 8GB
  • Porta 1x DVI, 1x HDMI & 1x DisplayPort
  • Përdorimi Desktop
  • 6 Muaj

Kodi i produktit: GCEL4

44,900 L 49,900 L

Kodi i produktit

GCEL4

Modeli

RTX 3050 GDDR5

Kapaciteti

8 GB

Porta

1x DisplayPort, 1x DVI-D, 1x HDMI

Përdorimi

Desktop

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.