-13%
,

KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR TERMINATOR

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR TERMINATOR

  • Këndi 90°
  • Kapaciteti mbajtës Max 130 kg
  • Materiali Plastik

Kodi i produktit: KG006E2L

25990 L 29990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KG006E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

CHAIR TERMINATOR

Këndi

90°

Kapaciteti mbajtës

Max 130 kg

Materiali

Plastik

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.