,

KARRIGE GAMING WHITE SHARK SHEBA

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KARRIGE GAMING WHITE SHARK SHEBA*

  • Këndi 90°
  • Kapaciteti mbajtës Max 150 kg
  • Materiali Plastik

Kodi i produktit: KG002E2L

15990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KG002E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

SHEBA

Këndi

90°

Kapaciteti mbajtës

Max 150 kg

Materiali

Plastik

Ngjyra

E zezë me portokalli

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.