-18%
,

KARRIGE GAMING WHITE SHARK KINGS THRONE


    KARRIGE GAMING WHITE SHARK KINGS THRONE*

  • Këndi 360°
  • Kapaciteti mbajtës Max 120 kg
  • Materiali Plastik

Kodi i produktit: KG001E2L

16490 L 19990 L

Kodi i produktit

KG001E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

KINGS THRONE

Këndi

360°

Kapaciteti mbajtës

Max 120 kg

Materiali

Plastik

Garancia

1 Muaj

Ngjyra

E zezë me të kuqe

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.