-19%
,

KARRIGE GAMING WHITE SHARK DERVISH


    KARRIGE GAMING WHITE SHARK DERVISH*

  • Këndi 90°
  • Kapaciteti mbajtës Max 130 kg
  • Materiali Plastik

Kodi i produktit: KG003E2L

19490 L 23990 L

Kodi i produktit

KG003E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

DERVISH

Këndi

90°

Kapaciteti mbajtës

Max 130 kg

Materiali

Plastik

Ngjyra

E zezë me të bardhë, E zezë me të kuqe

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.