-11%
,

KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR RED DEVIL

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR RED DEVIL

  • Kapaciteti mbajtës Max 120 kg
  • Materiali METAL & PLASTIK

Kodi i produktit: KG012E2L

33990 L 37990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KG012E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

RED DEVIL

Kapaciteti mbajtës

Max 120 kg

Materiali

METAL & PLASTIK

Ngjyra

E zezë me të kuqe

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.