-13%
,

KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR RACER-TWO

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR RACER-TWO

  • Këndi 90°
  • Kapaciteti mbajtës Max 120 kg
  • Materiali Plastik

Kodi i produktit: KG007E2L

27490 L 31490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KG007E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

CHAIR RACER-TWO

Këndi

90°

Kapaciteti mbajtës

Max 120 kg

Materiali

Plastik

Ngjyra

E zezë me të kuqe

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.