fbpx
-33%
,

KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR NYX BLACK


    KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR NYX BLACK

  • Kapaciteti mbajtës Max 120 kg
  • Materiali METAL & PLASTIK

Kodi i produktit: KGEL2

19,990 L 29,990 L

Kodi i produktit

KGEL2

Marka

WHITE SHARK

Modeli

NYX BLACK

Kapaciteti mbajtës

Max 120kg

Materiali

METAL & PLASTIK

Ngjyra

Black

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.