-12%
,

KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR MONZA


    KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR MONZA

  • Kapaciteti mbajtës Max 120 kg
  • Materiali METAL & PLASTIK

Kodi i produktit: KG010E2L

37,990 L 42,990 L

KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR MONZA
Mbështetëse krahësh 2D. Mbështetje e butë për kokën dhe shpinën. Rregullimi pneumatik i lartësisë së sediljes. Shijoni rehati të shkëlqyeshme falë mbështetëses së mbushur me vrima të vogla.

Kodi i produktit

KG010E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

MONZA

Kapaciteti mbajtës

Max 120kg

Materiali

METAL & PLASTIK

Ngjyra

Blue, Red, White, Yellow

Linku i prodhuesit Kliko këtu

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.