-13%
,

KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR KING OF SPEED


    KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR KING OF SPEED

  • Kapaciteti mbajtës Max 100 kg
  • Këndi 30° – 90°
  • Materiali Lëkurë, METAL & PLASTIK

Kodi i produktit: KG011E2L

38990 L 44990 L

KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR KING OF SPEED

Falë konstruksionit të fortë prej çeliku, kabina ju sjell një nivel krejt të ri komoditeti. Pikat e montimit të para-shpuara sigurojnë përputhshmëri me shumicën e markave kryesore të rrotave dhe pedaleve duke përfshirë. Logitech, Fanatec, Thrustmaster dhe më shumë. E rehatshme e mbështetur ofron rrëshqitje të qetë përpara dhe mbrapa. 180 mm (7.1 inç) duke siguruar hapësirë ​​për këmbët. Një dorezë e fiksimit me kapje të lehtë lejon që sedilja të rregullohet nga 30 ° në 90 ° për pozicionin më të mirë të drejtimit

Kodi i produktit

KG011E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

KING OF SPEED

Këndi

30° – 90°

Kapaciteti mbajtës

Max 100 kg

Materiali

Lëkurë, METAL & PLASTIK

Ngjyra

E zezë me të kuqe

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.