fbpx
-14%
,

KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR INDIANAPOLIS RGB


    KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR INDIANAPOLIS RGB

  • Kapaciteti mbajtës Max 120 kg
  • Materiali METAL & PLASTIK

Kodi i produktit: KGEL5

24,990 L 28,990 L

Bëhu pjesë e një eksperiencë tërheqëse lojërash me karrigën e lojërave White Shark Indianapolis RGB. Kjo karrigë e shkëlqyer është projektuar me përqendrim të veçantë në komoditet, performancë të lartë dhe dizajn inovativë, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për lojtarët e pasionuar. Ja disa nga veçoritë kryesore të kësaj karrige:

Ndriçimi RGB: Indianapolis RGB vjen e pajisur me ndriçim RGB spektakolar. Ky element jo vetëm që shton një atmosferë të veçantë në ambientin tënd të lojërave, por gjithashtu siguron një eksperiencë vizuale të pasur dhe tërheqëse.

Komoditeti i Lartë: Karriga është e dizajnuar me një fokus të veçantë në komoditet. Me kurriz të lartë dhe krahë të rregullueshëm, ofron një mbështetje optimale për shpatullat dhe krahët gjatë lojërave intensive. Lartësia e rregullueshme e kursit dhe mekanizmi i kërcimit e bëjnë atë të përshtatshme për shumë përdorues.

Dizajni Inovativë: Dizajni i Indianapolis RGB kombinon stilin modern me inovacionin. Ngjyrat e kontrastuara dhe linjat e hollësishme bëjnë këtë karrigë të dallohet dhe të përshtatshme për shumë ambiente lojërash.

Kontrolli i Lehtë: Karriga vjen me një sistem kontrolli të lehtë për rregullimet e lartësisë, këndit të kërcimit, dhe pozicionimit i cili mundëson një eksperiencë loje të personalizuar dhe të përshtatshme.

Ndërfaqja i Përshtatshme: Ndërfaqja e karrigës është e përshtatshme për shumicën e platformave lojërash dhe siguron një bashkëpunim të lehtë me pajisjet tuaja të preferuara.

Kodi i produktit

KGEL5

Marka

WHITE SHARK

Modeli

INDIANAPOLIS RGB

Kapaciteti mbajtës

Max 120kg

Materiali

METAL & PLASTIK

Ngjyra

Black

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.