-13%
,

KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR GC-2363 PREDATOR


    KARRIGE GAMING WHITE SHARK CHAIR GC-2363 PREDATOR

  • Kapaciteti mbajtës Max 120 kg
  • Materiali METAL & PLASTIK

Kodi i produktit: KG009E2L

34990 L 39990 L

Kodi i produktit

KG009E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GC-2363 PREDATOR

Kapaciteti mbajtës

Max 120 kg

Materiali

METAL & PLASTIK

Ngjyra

E zezë

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.