-11%
,

KARRIGE GAMING TRUST CHAIR GXT 708R RESO

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KARRIGE GAMING TRUST CHAIR GXT 708R RESO

  • Marka TRUST
  • Modeli GXT 708R RESO
  • Këndi 180°
  • Kapaciteti mbajtës Max 150 kg
  • Materiali LËKURË METAL & PLASTIK

Kodi i produktit: KG013E2L

32990 L 36990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KG013E2L

Marka

TRUST

Modeli

GXT 708R RESO

Këndi

180°

Kapaciteti mbajtës

Max 150 kg

Materiali

Lëkurë, METAL & PLASTIK

Ngjyra

E zezë me të kuqe

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.