-13%
,

KARRIGE GAMING TRUST CHAIR GXT 707R RESTO

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KARRIGE GAMING TRUST CHAIR GXT 707R RESTO

  • Këndi 90°, 180°
  • Kapaciteti mbajtës Max 150 kg
  • Materiali Plastik

Kodi i produktit: KG008E2L

27990 L 31990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KG008E2L

Marka

TRUST

Modeli

CHAIR GXT 707R RESTO

Këndi

180°, 90°

Kapaciteti mbajtës

Max 150 kg

Materiali

Plastik

Ngjyra

E zezë me të kuqe

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.