fbpx
-13%

KARIKUES TYPE-C UNIVERSAL SBOX 5V 3A


    KARIKUES TYPE-C UNIVERSAL SBOX 5V 3A*

  • Input AC 100 – 240V
  • Output 5V, 3A
  • Type-C
  • Fast Charger

Kodi i produktit: KL012E2L

3,490 L 3,990 L

Marka

SBOX

Lloji i kokë

Type-C

Input

AC 100 – 240V

Output

5V, 3A

Fast Charger

Po

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.