-23%
,

KARIKUES LAPTOPI TOSHIBA UNIVERSAL TS-45W 19V 2.37A

(1 shqyrtim nga klient)

  KARIKUES LAPTOPI TOSHIBA UNIVERSAL TS-45W 19V 2.37A*

 • Input AC 100 – 240V
 • Output 19V, 2.37A, 45W
 • Madhësia e kokës 5.5 mm x 2.5 mm
 • Kompatibël për laptop Toshiba

Kodi i produktit: KL006E2L

2290 L 2990 L

Kodi i produktit

KL006E2L

Marka

SBOX

Modeli

TS-45W

Input

AC 100 – 240V

Output

19V, 2.37A, 45W

Madhësia e kokës

5.5 mm x 2.5 mm

Garancia

100%

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Ermir A

  Erdhi brenda 4-5 oreve ne tirane.

  Ermir A

  • Admin

   Te lumtur qe ju kemi sherbyer ne menyren me te mire. Ta gezoni

   Admin