-20%
,

KARIKUES LAPTOPI LENOVO UNIVERSAL LN-45W2 20V 2.25A


    KARIKUES LAPTOPI LENOVO UNIVERSAL LN-45W2 20V 2.25A*

  • Input AC 100 – 240V
  • Output 20V, 2.25A, 45W
  • Madhësia e kokës 4 mm x 1.35 mm
  • Kompatibël për laptop Lenovo

Kodi i produktit: KL004E2L

1990 L 2490 L

Kodi i produktit

KL004E2L

Marka

SBOX

Modeli

LN-45W2

Input

AC 100 – 240V

Output

20V, 2.25A, 45W

Madhësia e kokës

4 mm x 1.35 mm

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.