-22%
,

KARIKUES LAPTOPI LENOVO UNIVERSAL LN-45W 20V 2.25A

(1 shqyrtim nga klient)

  KARIKUES LAPTOPI LENOVO UNIVERSAL LN-45W 20V 2.25A*

 • Input AC 100 – 240V
 • Output 20V, 2.25A, 45W
 • Madhësia e kokës drejtkëndësh
 • Kompatibël për laptop Lenovo

Kodi i produktit: KL005E2L

2490 L 3190 L

Kodi i produktit

KL005E2L

Marka

SBOX

Modeli

LN-45W

Input

AC 100 – 240V

Output

Drejtkëndësh, 45W

Madhësia e kokës

Drejtkëndësh

Garancia

100%

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Kreshnik B

  Sistemi logjistik është shume i mire, komunikim i thjeshe dhe i lehtë

  Kreshnik B

  • Admin

   Te lumtur qe ju kemi sherbyer ne menyren me te mire.

   Admin