-17%
,

KARIKUES LAPTOPI DELL UNIVERSAL DL-65W 19.5V 3.34A

(1 shqyrtim nga klient)

  KARIKUES LAPTOPI DELL UNIVERSAL DL-65W 19.5V 3.34A*

 • Input AC 100 – 240V
 • Output 19.5V, 3.34A, 65W
 • Madhësia e kokës 4.5 mm x 3.0 mm me kunjë në mes
 • Kompatibël për laptop Dell

Kodi i produktit: KL001E2L

2490 L 2990 L

Kodi i produktit

KL001E2L

Marka

SBOX

Modeli

DL-65W

Input

AC 100 – 240V

Output

19.5V DC, 3.34A, 65W

Madhësia e kokës

4.5 mm x 3.0 mm me kunjë në mes

Garancia

100%

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Fatmira V

  ok

  Fatmira V

  • Admin

   Ta gezoni

   Admin