-20%
,

KARIKUES LAPTOPI ASUS UNIVERSAL AS-65W 19V 3.42A

(1 shqyrtim nga klient)

  KARIKUES LAPTOPI ASUS UNIVERSAL AS-65W 19V 3.42A*

 • Input AC 100 – 240V
 • Output 19V, 3.42A, 65W
 • Madhësia e kokës 4 mm x 1.35 mm
 • Kompatibël për laptop Asus

Kodi i produktit: KL003E2L

1990 L 2490 L

Kodi i produktit

KL003E2L

Marka

SBOX

Modeli

HP-65W

Input

AC 100 – 240V

Output

19V, 3.42A, 65W

Madhësia e kokës

4 mm x 1.35 mm

Garancia

100%

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Erjona G

  Super dorzim shumë shpejt, rekomanduar, jam e lumtur me të

  Erjona G

  • Admin

   Faleminderit per blerjen nga ne

   Admin