-20%
,

KARIKUES LAPTOPI ACER UNIVERSAL AR-65W 19V 3.42A


    KARIKUES LAPTOPI ACER UNIVERSAL AR-65W 19V 3.42A*

  • Input AC 100 – 240V
  • Output 19V, 3.42A, 65W
  • Madhësia e kokës 5.5 mm x 1.7 mm
  • Kompatibël për laptop Acer

Kodi i produktit: KL007E2L

2390 L 2990 L

Kodi i produktit

KL007E2L

Marka

SBOX

Modeli

AR-65W

Input

AC 100 – 240V

Output

19V, 3.42A, 65W

Madhësia e kokës

5.5 mm x 1.7 mm

Garancia

100%

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.