fbpx

KAPSULE SUPERBA SCIROCCO 48 COPE

Availability:

S’ka stok


    KAPSULE SUPERBA SCIROCCO 48 COPE

  • Tabletë me kafe të bluar
  • Sasia 48 copë
  • Kafe e dendur dhe kremoze me një aromë të lehtë druri tropikal.
  • 45 lekë/kapsulë

Kodi i produktit: EX04T2T

2,160 L

S’ka stok

Kodi i produktit

EX04T2T

Sasia

48 copë

Detaje

Kafe e dendur dhe kremoze me një aromë të lehtë druri tropikal.

Kosto

45 lekë/kapsulë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.