KAPSULE SUPERBA LIBECCIO 48 COPE

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KAPSULE SUPERBA LIBECCIO 48 COPE

  • Tabletë me kafe të bluar
  • Sasia 48 copë
  • Një kafe e vërtetë ekspres pa kafeine.
  • 45 lekë/kapsulë

Kodi i produktit: EX03T2T

2160 L

S’ka stok

Kodi i produktit

EX03T2T

Sasia

48 copë

Detaje

Një kafe e vërtetë ekspres pa kafeine.

Kosto

45 lekë/kapsulë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.