-29%
,

KABELL ZGJATUES JACK 3.5mm GEMBIRD AUX EXTENSION 5m CCA-421S-5M


    KABELL ZGJATUES JACK 3.5mm GEMBIRD AUX EXTENSION 5m CCA-421S-5M

  • Kabëll AUX EXTENSION
  • Gjatësi 5m

Kodi i produktit: KBA006A2M

300 L 420 L

Kodi i produktit

KBA006A2M

Lloji

AUX EXTENSION

Gjatësia

5 m

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.