-17%
,

KABELL ZGJATUES JACK 3.5mm GEMBIRD AUX EXTENSION 1.5m CCA-423


    KABELL ZGJATUES JACK 3.5mm GEMBIRD AUX EXTENSION 1.5m CCA-423

  • Kabëll AUX EXTENSION
  • Gjatësi 1.5m

Kodi i produktit: KBA007A2M

250 L 300 L

Kodi i produktit

KBA007A2M

Lloji

AUX EXTENSION

Gjatësia

1.5 m

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.