-20%
,

KABELL VGA 2m


    KABELL VGA 2m*

  • Kabëll VGA
  • Gjatësi 2m

Kodi i produktit: KB049E2L

790 L 990 L

Kodi i produktit

KB049E2L

Lloji

Kabëll VGA-VGA Mashkull-Mashkull

Gjatësia

2 m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.