,

KABELL VGA 1.8M

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KABELL VGA 1.8M*

  • Kabëll VGA
  • Gjatësi 1.8m

Kodi i produktit: KB001E2L

490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KB001E2L

Lloji

Kabëll VGA-VGA Mashkull-Mashkull

Gjatësia

1.8 m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.