-20%
, , ,

KABELL USB RS232 2M


    KABELL USB RS232 2M*

  • Kabëll USB-RS232
  • Gjatësi 2m

Kodi i produktit: KB013E2L

1190 L 1490 L

Kodi i produktit

KB013E2L

Lloji

USB RS232

Gjatësia

2 m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.