-17%
,

KABELL USB PER HDD TE JASHTEM 3.0


    KABELL USB PER HDD TE JASHTEM 3.0*

  • Përdorimi: Mundëson lidhjen e HDD të jashtëm me laptopin ose desktopin tuaj
  • Lloji i fishës USB 3.0
  • Gjatësia 1.5m

Kodi i produktit: KB011E2L

990 L 1190 L

Kodi i produktit

KB011E2L

Marka

SBOX

Lloji i fishës

USB 3.0

Gjatësia

1.5 m

Garancia

72 orë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.