-40%
, , ,

KABELL SCART RCA 1.5M

(1 shqyrtim nga klient)

  KABELL SCART RCA 1.5M*

 • Kabëll SCART RCA
 • Gjatësi 1m

Kodi i produktit: KB012E2L

590 L 990 L

Kodi i produktit

KB012E2L

Lloji

SCART RCA

Gjatësia

1.5 m

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Xhevdet K

  Me zgjidhet hall. Urime

  Xhevdet K

  • Admin

   Te lumtur qe ju kemi sherbyer ne menyren me te mire.

   Admin