fbpx

KABELL RRJETI PATCH CORD UTP CAT5E 2m


    KABELL RRJETI PATCH CORD UTP CAT5E 2m

  • KABELL RRJETI PATCH CORD CAT5E 2m
  • Gjatësi 2m

Kodi i produktit: KB028E2L

200 L

Kodi i produktit

KB028E2L

Lloji

KABELL RRJETI UTP CAT5E 2m

Gjatësia

2m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.