KABELL RRJETI PATCH CORD FTP CAT6E 1m


    KABELL RRJETI PATCH CORD FTP CAT6E 1m

  • KABELL RRJETI PATCH CORD FTP CAT6E 1m
  • Gjatësi 1m

Kodi i produktit: KB042E2L

170 L

Kodi i produktit

KB042E2L

Lloji

KABELL RRJETI FTP CAT6E 1m

Gjatësia

1 m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.