,

KABELL PRINTERI USB 2.0 3M

(1 shqyrtim nga klient)

  KABELL PRINTERI USB 2.0 3M

 • KABELL PRINTERI USB 2.0 3M
 • Gjatësi 3M

Kodi i produktit: KB019E2L

500 L

Kodi i produktit

KB019E2L

Lloji

KABELL PRINTERI

Gjatësia

3 m

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

 1. Artemis M

  Kam bler shumë here në pazaro, çmimi jane te lira dhe vijne shpejt. Çdo gje eshte e mire!

  Artemis M

  • Admin

   Te lumtur qe ju kemi sherbyer ne menyren me te mire. Je i mirepritur.

   Admin