fbpx
-29%
,

KABELL JACK 3.5mm to 2x 3.5mm F


• KABELL JACK 3.5mm to 2x 3.5mm F
• Kabëll AUX
• Gjatësi 10cm
• Kodi i produktit: KBAAM2

350 L 490 L

Kodi i produktit

KBAAM2

Lloji

KABELL AUX, KABELL JACK

Gjatësia

10cm, 20cm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.