-40%
,

KABELL JACK 3.5mm GEMBIRD AUX TO RCA 20cm CCA-458/0.2


    KABELL JACK 3.5mm GEMBIRD AUX TO RCA 20cm

  • Kabëll AUX TO RCA
  • Gjatësi 20cm

Kodi i produktit: KBA004A2M

150 L 250 L

Kodi i produktit

KBA004A2M

Lloji

AUX TO RCA

Gjatësia

20 cm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.