fbpx
-29%
,

KABELL JACK 3.5mm GEMBIRD AUX TO RCA 2.5m CCA-458-2.5M


    KABELL JACK 3.5mm GEMBIRD AUX TO RCA 2.5m CCA-458-2.5M

  • Kabëll AUX TO RCA
  • Gjatësi 2.5m

Kodi i produktit: KBA005A2M

350 L 490 L

Kodi i produktit

KBA005A2M

Lloji

AUX TO RCA

Gjatësia

2.5m

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.