-43%
,

KABELL JACK 3.5mm GEMBIRD AUX TO RCA 1.5m CCA-458


    KABELL JACK 3.5mm GEMBIRD AUX TO RCA 1.5m

  • Kabëll AUX TO RCA
  • Gjatësi 1.5m

Kodi i produktit: KBA003A2M

200 L 350 L

Kodi i produktit

KBA003A2M

Lloji

AUX TO RCA

Gjatësia

1.5 m

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.